Osobní rozvoj

Důležité novinky pro všechny čtenáře našeho webu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Važení čtenáři našeho webu,

když jsem začínal psát tento web (tehdy ještě jako osobní blog), činil jsem tak s myšlenkou, že skrze blogování budu získávat kontakty do síťového marketingu. Po nějaké době psaní se mi začali emailem ozývat první čtenáři s prosbami o radu. Někteří se stali mými přáteli, obchodními partnery, o jiných jsem zase již více neslyšel. Ověřil jsem si tedy prakticky, že blogování pro MLM funguje a lze touto cestou získávat vysoce kvalifikované kontakty z pohodlí od počítače. Podmínkou je však neustálé vytváření hodnotného obsahu!

Napadla mě tedy myšlenka, proč by na blog nemohli přispívat také ostatní networkeři a zatímco by vytvářeli hodnotný obsah, získávali by zároveň kvalifikované kontakty přes internet. Netrvalo dlouho a myšlenka se velmi brzy stala skutkem. Dnes je v autorském týmu našeho webu 50 networkerů. Někteří jsou aktivní více, jiní méně.

Takto se z malého osobního blogu stal uznávaný a nezávislý portál zabývající se podnikáním v síťovém marketingu. Společně jsme vytvořili komunitu! Díky autorům a hlavně díky vám našim čtenářům!

Jedním z oněch čtenářů, kteří se mi kdysi ozvali, byl i Marian Buštík.  Jeho zájem o web byl tak veliký a upřímný, že jsme se dohodli na užší spolupráci. Navrhl jsem mu pozici šéfredaktora a Marian souhlasil. Nyní schvaluje v redakci články všech autorů, komunikuje s nimi, přispívá do naší Facebookové skupiny a také sám aktivně píše články.

Nedávno jsme se sešli s Marianem ve Znojmě (však víte, že o tom psal), abychom se lépe poznali a naplánovali další rozvoj tohoto portálu. Na schůzce jsme zrevidovali vizi, poslání, hodnoty a nastavili nové cíle, ze kterých vyplynuly konkrétní kroky.

A protože jste vy čtenáři naší nedílnou součástí, chceme vás seznámit s tím nejdůležitějším.

Naše Vize

Jsme nejčtenějším a respektovaným zdrojem praktických a ověřených informací na internetu pro úspěšné podnikání v síťovém marketingu.

Naše Poslání

Inspirujeme podnikatele v síťovém marketingu k budování úspěšného podnikání skrze praktické a ověřené informace, rady, tipy, návody a zkušenosti.

Naše Hodnoty

  • Jsme důvěryhodným partnerem, zdrojem informací a inspirací pro podnikatele v síťovém marketingu.
  • Vytváříme komunitu transparentního, férového, udržitelného a ziskového podnikání.
  • Klademe důraz na komunikaci se čtenářem a jeho aktivní zapojení do tvorby webu.

Abychom mohli uskutečňovat naší vizi, poslání a hodnoty, musíme vytvářet na webu neustále hodnotný obsah pro vás čtenáře. Hodnotný obsah není král, ale grál. A protože jsme my dva s Marianem nesnědli všechnu moudrost světa, jsou zde také ostatní autoři, kteří mohou přispět svými znalostmi a zkušenostmi do této báječné komunity. Jediný rozdíl oproti dříve je takový, že autorem se již nemůže stát každý. Chceme-li garantovat kvalitní obsah, musíme angažovat ty nejlepší networkery, kteří mají konkrétní výsledky podložené každodenní praxí v síťovém marketingu. Proto jsme nově vytvořili klub autorů, který bude přijímat nové členy pouze na doporučení stávajících autorů, kteří se za nováčky zaručí. Nováčci i starší autoři ručí za sebe svými prokazatelnými výsledky a svou dobrou pověstí.

To je zatím největší novinka, od které si slibujeme ještě větší zkvalitnění obsahu na našem webu. K novému konceptu klubu autorů přibude na stránkách  postupně také přehled všech autorů a vylepšené autorské profily.

V návaznosti na tuto novinu bychom vás milí čtenáři rádi poprosili o to, abyste se zde v komentářích pod příspěvkem vyjádřili k tomu, jaká praktická témata v souvislosti s podnikáním v síťovém marketingu byste na našem webu rádi uvítali. Autoři webu ocení vaše náměty a získají tak inspiraci pro své příspěvky.

Do konce roku se dále můžete těšit na zajímavé soutěže (nejbližší o novou knihu Roberta Kiyosakiho). Vydáme také dva hodnotné ebooky, kde najdete cenné informace, které podpoří růst vašeho podnikání. Ebooky budou pouze pro registrované odběratele našeho webu, a to ZDARMA!

Aktuálně také probíhá na internetu vzdělávací kampaň Akademie rétoriky, kterou vede ostřílená lektorka a známá herečka Jitka Sedláčková (možná znáte z Ulice nebo Ordinace).  S Marianem jsme se rozhodli, že tuto kampaň podpoříme propagací na našem webu. Sami jsme také do akademie vstoupili, abychom se jí aktivně zůčastnili. Umění rétoriky a komunikace patří mezi hlavní devízy úspěšných podnikatelů. Díky jasné komunikaci získáváte zdravé sebevědomí a stáváte se imuními vůči manipulaci. Proto ti nejúspěšnější byznysmeni bývají také často nejlepšími komunikátory. Dobrá zpráva je ta, že se rétorice lze naučit! Do Akademie rétoriky můžete vstoupit ZDARMA zde. Po registraci si přehrajte všechna vzdělávací videa.

Žijte dlouho a blaze!

Jan Furiš

Facebook komentáře

1 Comment

  1. Ocenujem pani Vas pocin a vzdy si tu najdem vela podnetneho pre svoj rozvoj. Moc dakujem 🙂

Write A Comment