Nezařazené

Dva lidé denně mi přinesou svobodu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

dvě mince

…píše Randy Gage ve své knize Jak si vybudovat MLM stroj na peníze. Filosofie za tímto sdělením je tak jednoduchá a přitom tak účinná, že se musím o ní s vámi podělit.

Většina networkerů dojede na to, že nemají komu ukázat svou příležitost. Jejich seznam prostě dosloužil.

Abyste se nedostali do stejné situace, musíte se naučit jak potkávat nové lidi a neustále rozšiřovat svůj seznam.

Napište si na kus papíru „Dva lidé denně mi přinesou svobodu“ a nalepte na dobře viditelné místo, kde budete mít poselství stále na očích.

Každé ráno než vyjdete z domu, dejte si dvě mince do levé kapsy. Když se seznámíte s novým člověkem, přendejte si jednu minci z levé do pravé kapsy. A když potkáte druhého člověka, přendejte si také druhou minci do pravé kapsy.

Takto snadno dostanete pod kontrolu příliv nových jmen na seznam. Jediné co musíte udělat, je vytvořit si jednoduchý návyk. Každý den choďte ven s vědomím, že dva lidé denně mi přinesou svobodu.

Facebook komentáře

7 komentářů

 1. Výborná myšlenka. Její uvedení do praxe, je sice trochu o něčem jiném, ale dává to smysl.

  • Jan Furiš Reply

   Díky! Je jasné, že se s novými lidmi musí člověk nějak seznámit a říci si o kontakt, ale pro začátek je důležité vůbec udržet vědomí, že „dva lidé denně mi přinesou svobodu“.

 2. Je to super … 2 lidi denně … 10 lidí týdně … 40 lidí měsíčně.
  ze 40 lidí statisticky 4 se zapojí do byznysu a i kdyby zůstal ve finále jen jeden a budoval, tak za 12 měsíců je 12 aktivních lidí v první linie. To je maso 🙂

 3. Eliška Svobodová Reply

  Dva lidé denně mi přinesou svobodu.
  Velice děkuji a přeji krásný sluníčkový den
  Eliška

Write A Comment