Rozhovory

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Pro lidi je vodík stále velká neznámá, říká David Maršálek, diamantový lídr ve společnosti SevenPoint2

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4.října naměřili v Brně zemětřesení o síle 7.2 Richterovy stupnice. Konala se tam mezinárodní konference společnosti SevenPoint2 Europe. Akce jsem se zúčastnil osobně, abych vyzpovídal jejího diamantového lídra a spolupodílníka v jedné osobě pana Davida Maršálka.

David Maršálek s chotí Gabrielou vedou svůj tým osobním příkladem.

Davide, řekni našim čtenářům něco o společnosti SevenPoint2 a o tom, jak ses k ní dostal.

„Jako jeden z mála jsem měl tu možnost být u rozjezdu společnosti v USA. Díky mému obchodnímu partnerovi a zároveň kamarádovi z Irska, a jeho přímém napojení na majitele firmy, se nám podařilo vyjednat možnost stát se součástí této úžasné společnosti a hlavně zajistit její chod u nás v Evropě. Do 7.2 jsme se s manželkou zamilovali od samotného začátku, a proto naše rozhodnutí bylo velmi rychlé. Byla to pro nás obrovská životní výzva, ale zároveň jsme konečně mohli začít dělat to, co opravdu dává smysl a umožní nám realizovat se.

Vzdal jsem se korporátní kariéry, protože jsem se ujistil, že toto je ta nejlepší volba pro mne a celou rodinu. Pokud máte v rukou produkty, o kterých víte, že jsou špičkové kvality, a nemusíte omlouvat jejich složení a kvalitu či dokonce mít strach z vedlejších účinků a dopadů na lidské zdraví do budoucna, tak se vám přeci jen velmi dobře spí a máte také moc dobrý pocit, když pak slyšíte pozitivní zpětnou vazbu od uživatelů, kteří posílají děkovné e-maily, sms a pravidelně nám volají.

Odkazem společnosti je, aby se lidé zaměřili na tu nejvyšší kvalitu, aby požadovali kvalitnější život bez bolesti a nemocí, a aby se zaměřili na pomáhání si jeden druhému. Ostatně ve chvíli, kdy osobně poznáte majitele firmy, zjistíte, že jsou to velmi zkušení lidé, kteří mají velmi dobře nastavený žebříček hodnot a určitě vám neunikne ani jejich otevřenost.“

Davide, za všechno vlastně můžeš Ty, co Tě motivovalo přivést tuto společnost na tuzemský trh?

„Těch takzvaných spouštěčů bylo několik. Jsem obchodník/podnikatel, ale jsem také zároveň otec dvou dětí, manžel, a hlavně člověk, kterému není lhostejná budoucnost. Hovořím nejen o budoucnosti mě a mé rodiny, ale hlavně o budoucnosti všech lidí, kteří si zaslouží znát pravdu a naučit se jak si dopřát lepší život. Podívejte se kolem sebe, rodina, sousedé, známí, kamarádi, všichni máme děti, rodiče, prarodiče, a většina těchto lidí má nějaký zdravotní problém. Statistiky hovoří jasně, stále více lidí umírá na civilizační choroby – děti, dospělí, důchodci. Ale ve skutečnosti je zabíjí jejich neznalost a mnohdy také nedostatek financí. A proto se mi také velmi zalíbil model, jakým společnost SevenPoint2 funguje, tedy MLM.

Mnoha lidem to stále ještě nedošlo (vidím to dnes a denně), ale MLM není jen o vydělávání peněz, ale především o vzdělávání lidí a posouvání jejich možností mnohem více dopředu než v běžném životě a zaměstnání. Pokud se postaráte o to, aby tito lidé byli spokojení, pak i vy budete spokojení.“

Z Čech přes EU až do Afriky. David Maršálek vybudoval z nuly během několika měsíců mezinárodní byznys.
Z Čech přes EU až do Afriky. David Maršálek vybudoval z nuly během několika měsíců mezinárodní byznys.

Z ČR do celé EU, to se asi doposud v této branži nikomu nepodařilo. Ale Tvé vize jsou jasné. Vidím tady lidi z Maďarska, Slovenska, Anglie, dokonce je tady vědec z Holanska, pastor z Nigérie. Kde vlastně všude SevenPoint2 figuruje a jak ses k těm všem lidem dostal?

„Po téměř 10 letech strávených v zahraničí, kde jsem studoval, pracoval, cestoval a nabíral nové zkušenosti a vědomosti, jsem také nasbíral spoustu nových kontaktů a poznal velmi zajímavé lidi. Hlavně jsem se naučil s těmito lidmi jednat, na úrovni, otevřeně a bez zábran. Zároveň jsem si uvědomil, že Česká republika je sice velmi malý rybníček, z pohledu celé EU, ale na druhou stranu má obrovský potenciál díky své poloze, velmi schopným lidem a dalším faktorům.

I přes spoustu překážek, které jsme museli překonat, se ukázalo, že jsme si nemohli vybrat lepší lokalitu pro naši evropskou centrálu a sklad. Odtud se opravdu dostaneme kamkoliv chceme. Mé vize jsou jasné. Máme na starosti chod evropského trhu, kdy postupně budeme přidávat nové země, ale jsou další oblasti, které nás lákají, a o kterých víme, že mají mají obrovský potenciál, jako třeba Afrika. Jakmile máte co nabídnout, a ve firmě schopné vedení, expanze není zase tak složitá. Všechno je jen o lidech a mezilidských vztazích, a překážky jsou od toho, aby se překonávaly.“

Co je vlastně ten molekulární vodík a k čemu je, já znám ze školy jen pojem „vodíková bomba“?

„Tome, jsem rád, že se ptáš, a odpověď je velmi jednoduchá, mrkni na stránky www.molekularnivodik.cz, a zjistíš, že to ani nemusíš vědět z hlavy, protože již existuje podpůrný materiál, díky kterému není třeba nic zdlouhavě vysvětlovat. Samozřejmě pro stávající partnery společnosti existují další pomůcky v podobě videí, letáků a webových stránek. Vodík je a ještě dlouho bude pro všechny velkou neznámou. Kde přijdeš a začneš o tom mluvit, tak zjistíš, že je to pro všechny velká novinka, a přitom tak jednoduchá věc. Zatím jsme stále ještě na začátku a každým dnem se k nám přidávají noví zajímaví odborníci, kteří nám stále dokola opakují, že ten náš vodík je opravdová BOMBA.“

Na konferenci přijali pozvání i Tomáš a Dáša Kašparovi, propagátoři zdavého životního stylu.
Na konferenci přijali pozvání i Tomáš a Dáša Kašparovi, propagátoři zdavého životního stylu. Tomáš Kašpar je autorem knihy Nespěchejte do rakve.

Moc mě zaujala paní doktorka z Maďarska, která doporučuje produkty SevenPoint2 svým pacientům. Jak se Ti to podařilo? Myslel jsem si, že tito lidé jsou skeptičtí, co se týče produktů síťového marketingu.

„Pokud má společnost zajímavý produkt, systém prodeje a distribuce už není tak důležitý, pokud se správně dodržují etické zásady v obchodě. Odborníci, lékaři a vědci o našem Recovery tvrdí, že za posledních 20-30 let nic podobného neviděli. Dokonce se spekuluje o tom, že Prof. Dr. Miljkovič, srbský vědec, který tento produkt vytvořil, má velkou šanci být v budoucnu nominován na Nobelovu cenu.

Vše je stále v začátcích, proto nebudu moc předbíhat. Všech odborníků, kteří se k nám s velkou důvěrou přidali, a začali nás vědomě podporovat, si moc vážím. Hlavně za jejich důvěru, otevřenost a podporu. A opravdu stačilo jen málo, prostě jim otevřeně ukázat, jaký produkt máme a jak funguje, a poté co se sami přesvědčili o výsledcích, nemají problém s naší firmou a produkty propojit také to nejcennější co mají, tedy své jméno. Mám z toho velmi dobrý pocit. Vím, že tady budujeme něco, na co budou hrdé i naše děti.“

Hodně mě také zaujal Tvůj kolega Peter Krnáč a jeho příběh o navázání spolupráce s antidopingovým lékařem, mezi jehož klienty patří mimo jiné také prvoligové kluby na Slovensku. Jak to dokázal?

„Peter je velmi šikovný, a hlavně člověk otevřený, upřímný a spolehlivý. A díky tomu, že nemá zábrany v tom, aby oslovil kohokoliv, tak se mu potvrzuje, že opravdu stačí mít výjimečný produkt a všem se otevírají neomezené možnosti. A hlavně odborníci pak nemají zábrany nás podpořit, pakliže vidí, že to dává smysl. Troufám si tipovat, že dalším Peterem osloveným může být třeba slovenský prezident či britská královna.
Peter je o tom co dělá maximálně přesvědčen. Tyto možnosti se samozřejmě u nás nabízí každému, kdo pochopí, jakou příležitost u nás má.“

Top distributor Peter Krnáč vysvětluje principy úspěchu, na kterých postavil své podnikání.
Jeden z top leaderů 7.2 Europe a sympaťák Peter Krnáč vysvětluje principy úspěchu, na kterých postavil své podnikání.

Musím uznat, že jsem měl strach z přemíry motivace o vydělávání peněz, luxusních autech a okázalých sídlech, ale skoro celý den se mluvilo o produktech a na marketing skoro ani nezbyl čas. Proč jsi zvolil takový styl eventu?

„Hodně peněz, auta, domy, letadla, všechno toto je super, i já si rád dopřeji luxus. Z našeho pohledu vnímám 3 skupiny lidí, u první jsou motivací pouze peníze, druhá má zájem pouze o produkty a jejich kvalitu, a u třetí skupiny hrají roli nejen produkty nejvyšší kvality, ale také peníze. Každý potřebuje být k dosažení svých cílů motivován jinak. Někdo slyší na peníze, jiný na kvalitu produktů. My máme řešení pro oba typy lidí.

Lidé mají různé potřeby také podle toho v jaké životní etapě se právě nachází. Člověka, který chce peníze, motivuje jen to, jak se k nim dostat. A jakmile udělá a obětuje vše pro to, aby je získal, tak zjistí, že to vše získal za cenu nejvyšší, tedy obětoval své zdraví.

U nás zjistíte, že nejvyšší kvalita produktů, zdraví a upřímnost jsou na prvním místě – je to ta nejlepší možná kombinace. Peníze až na místě druhém. Cílem managementu společnosti je, aby u nás lidé našli svůj domov, tedy místo, kde si vyřeší nejen své zdravotní problémy, ale také ty finanční. A díky předchozím zkušenostem jsem si jistý, že společnost SevenPoint2 je správné místo.

Jakmile s námi začnete sdílet tuto úžasnou myšlenku mezinárodního alkalického hnutí v popředí s vodíkem a zjistíte, že máte viditelné výsledky, pak si uvědomíte, že jste na správné cestě. Máte podporu a uznání okolí za to, že děláte něco, co opravdu dává smysl a co funguje. Vyděláváte velmi zajímavé peníze a začínáte si plnit své sny, aniž byste platili tu nejvyšší cenu, jelikož to nejcennější co máte, vám přitom zůstává, tedy vaše zdraví!

Jsem upřímně moc rád, že jako jedna z velmi mála společností na trhu zde nemusíme lidi manipulovat, či jim dokonce lhát a nebo jim něco nutit. A přiznám se, že kdybych tady něco takového musel dělat, tak to raději nedělám.“

Davide, co bys chtěl říct našim čtenářům a nezaznělo to zde?

„Moc rád této příležitosti využiji. MLM, síťový marketing, referenční marketing, či jak jinak tento obor nazvat, je jen systém, a lidé často zapomínají, a mnohdy spíše ani neví, že cílem tohoto systému není jen vydělat velké prachy, ale jsou zde mnohem zajímavější možnosti. Můžete úplně změnit sami sebe tím, jak myslíte, pozitivně ovlivnit lidi kolem Vás a také ovlivnit svou budoucnost. Díky tomuto oboru máte možnost poznat spoustu nových lidí, zamyslet se nad tím, co vlastně v životě opravdu chcete, a získáte zde důvěru sami v sebe a sílu a odvahu svůj život změnit k lepšímu. Získáte rozhled o tom, co je pro Vás správné a co naopak nemá smysl.

Pokud se rozhodnete pro kariéru v tomto oboru, poradím Vám něco velmi důležitého. Vyberte si nejen správnou společnost, ale také správné lidi, se kterými máte spolupracovat. Udělejte si průzkum trhu a zjistěte si, jestli to, co byste měli dělat, opravdu dává smysl a bude vás naplňovat. Pokud si vyberete správně, bude vás bavit co děláte a budete opravdu šťastní, tak se stanete opravdu úspěšnými.

Jen nezapomeňte na jednu věc, že váš úspěch se odvíjí od úsilí, které do této nové příležitosti vložíte. Můžete tedy chtít sebevíc, ale pokud se nebudete vzdělávat, pracovat na sobě a nebudete trpěliví, nestanete se ani šťastným, spokojeným a ani úspěšným.

Přeji Vám všem úspěch!“

>> Chcete spolupracovat přímo s lídrem síťového marketingu Davidem Maršálkem a dosáhnout pod jeho vedením rychlého úspěchu?

Vyplňte nyní  krátký formulář a zjistěte, zda jste vhodný kandidát >>

 

recovery-productSOUTĚŽ: Ze všech došlých formulářů vylosujeme 16.11.2014 tři výherce, kteří získají ZDARMA balení produktu Recovery With Hydro FX®.

Facebook komentáře

Write A Comment