Osobní rozvoj

Jak se stát úspěšným, respektovaným a obchodně zdatným podnikatelem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdá se vám, že Vaši kolegové nebo obchodní partneři jsou nadanější více než Vy? Máte pocit, že Vám Vaše okolí nerozumí? Připadáte si jako cizinec, který mluví cizím jazykem? Váš kontakt s partnery nebo týmem je chladný a informace netečou správným směrem? Stále dumáte, co za tím stojí…

Odpověď je jednoduchá – Vaše slova, myšlenky, prezentace…

Nastartujte svou vlastní jedinečnost a naučte se praktické, jednoduché techniky, které změní nejenom vaše myšlení, ale i komunikaci. Dovednosti, které získáte, prostřednictvím první internetové Akademie rétoriky, představují neocenitelnou hodnotu pro váš osobní rozvoj a mimořádnou příležitost získat profesionální prestiž v obchodním styku, vzdělávání, byznysu nebo poradenství.

Online Akademie rétoriky je první internetový, interaktivní kurz, který se zabývá rétorikou a komunikací. Jeho bezplatná verze otevřela právě nyní své brány široké veřejnosti.

Jitka Sedláčková

Online Akademií rétoriky provází ostřílení lektorka a úspěšná herečka Jitka Sedláčková, kterou potkáváte na televizních obrazovkách např. v seriálu Ulice nebo Ordinace.

Jitka se kromě herectví aktivně věnuje rétorice, kterou již také pátý rokem vyučuje. Je jednou ze tří zakladatelů projektu Akademie rétoriky.

Akademii rétoriky se rozhodla podpořit také řada známých osobností, které se slovním projevem pracují každý den.

Zdeněk Troška„Zlatý komunisti, ty po člověku nic nechtěli, kdyby mi to tu na hlavu spadlo…“ – připomíná vám tato hláška film Slunce, seno a … ?Ano, i známý režisér Zdeněk Troška se rozhodl svou osobitou formou podpořit Akademii Rétoriky. Náš kameraman již za ním pospíchá!

Známý hlasatel, televizní moderátor, komentátor a dabér Roman Víšek patří mezi ty, kteří každé slovo váží. Je jeden z mála, který ovládá umění slova a hlasu. Tento opravdový „profík“ vymyslel, jak originálně podpořit naši akademii. Jeho rétorický klip se připravuje a spatří v nejbližší době světlo světa! Těšíte se? My, rozhodně ano!

Akademie rétoriky Vás naučí, jak se stát úspěšným, respektovaným a obchodně zdatným podnikatelem, který nebude mít nouzi o nové obchody a získá tak dostatek finančních prostředků na splnění si svých snů.

Podívejte se, jaké další výhody Vám přináší akademie rétoriky:

 • Naučíte se jak vytvořit lepší kontakt se svým okolím
 • Získáte efektivní nástroje pro vaši komunikaci
 • Pochopíte, jak reaguje tělo na slova, naučíte se mu naslouchat
 • Naučíte se, jakým způsobem přemýšlet a jak dosahovat předem stanovených cílů
 • Získáte dovednost, jak klást klíčové otázky
 • Vaše jednání jsou efektivní, stáváte se bravurním vyjednavačem
 • Vaše obchodní taktiky jsou úspěšné a přináší vám vynikající výsledky
 • Naučíte se, jak se rychleji učit strategii
 • Stáváte se vzorem pro druhé
 • Nacházíte nové tvůrčí způsoby jak řešit problémy

__________________________________________________________________________

furda Přihlásil jsem se do Akademie rétoriky zdarma s počáteční nedůvěrou, ale skvělá paní Jitka Sedláčková mě rychle přesvědčila, že tenhle online kurz je opravdu unikátní. Věřím, že díky kvalitní komunikaci, dokáži zmnohonásobit své zisky a zlepšit vztahy s obchodními partnery a týmem.

– Jan Furiš, zakladatel webu multilevel-marketing.cz

__________________________________________________________________________

Vstupte do bezplatné části online Akademie rétoriky a získáte tři vzdělávací videa s praktickými typy pro Váš osobní i podnikatelský růst. Akademie rétoriky bude otevřena zdarma pro veřejnost už jen pár dní, proto neváhejte a vstupte do bezplatného kurzu nyní. Později mohou být její brány již nadobro zavřené.

Jednoduše klikněte na níže uvedený banner, skrze který se dostanete na vstupní stránku kurzu Akademie rétoriky. Tam do webového formuláře na pravé straně zadejte Vaše jméno a email. Tyto údaje potvrďte kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ a automaticky budete přesměrováni na chráněnou stránku, kde si můžete přehrát ZDAR MA tři hodnotná vzdělávací videa a stáhnout pracovní sešity.

banner250x250.gif

Facebook komentáře

1 Comment

 1. Naučit se sdělit své myšlenky velké skupině lidí, nebo jen jednomu při malé soukromé prezentaci, je základ úspěchu. Je důležité co sdělujete, ale důležitější je jak to sdělujete.
  Souhlasím s Janem. Znám ho, je to skromný a plachý muž, ale uvnitř něj je velký řečník. Jeho čas, kdy promluví se už blíží.

Write A Comment