Nezařazené

Ježíšek naděluje Vánoční dárky pro networkery

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Věřím, že jste byli celý rok hodní a proto si zaloužíte dárek. Chtěl jsem poslat každému čtenáři blogu svetr a bačkory, ale nenapadl mě způsob, jak to provést, aby se dostalo na každého.

Musel jsem tedy vymyslet něco jiného. A z ničeho nic jsem dostal nápad, že by se vám mohlo hodit něco pro vaše podnikání! Proto jsem nelenil a dal jsem dohromady do pdfka tajný návod, který vám ulehčí získávání kontaktů pro váš byznys. Vím, že to není tak atraktivní dárek jako ten svetr a ty bačkory, ale tak snad příště…

Návod se týká prospektování na Facebooku a konkrétně vás v něm naučím, jak jednoduše získat minimálně 5 kvalifikovaných kontaktů denně díky Facebooku. Tato účinná prospektovací online taktika funguje velmi dobře a věřím, že zejména teď v zimě jí dvakrát oceníte. Prospektování v mrazu na ulici není totiž žádný med.

Za celý tým blogu multilevel-marketing.cz Vám z celého srdce přeji krásné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů nejen v podnikání, ale ve všem čeho se jen dotknete…

Jan Furiš, autor blogu

► Stáhnout zdarma PDF návod JAK PROSPEKTOVAT NA FACEBOOKU

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!

Facebook komentáře

1 Comment

Write A Comment