O blogu

Multi-level marketing, network marketing, síťový marketing, přímý prodej – pro jedny prostředek, jak uskutečnit svá přání a sny, pro druhé pouhý podvod. Ať už je Váš názor jakýkoliv, jedno je jisté – fenomén network marketing už více jak 50 let nedá spát milionům lidí po celém světě. A díky této nespavosti vznikl i blog, který právě čtete. Nejde jen o chvilkové nadšení nebo momentální stav mysli, ale o určitý druh vášně. Vášně z podnikání.

Naše poslání

Inspirovat podnikatele v multi-level marketingu k budování úspěšného podnikání skrze praktické informace, rady, tipy a návody.

Náš cíl

Stát se nejčtenějším a respektovaným blogem o MLM od profesionálů nejen pro profesionály na československém internetu.

Naše hodnoty

  • Být důvěryhodným partnerem, zdrojem informací a inspirací nejen pro networkery.
  • Ctít a zachovávat pravé podnikatelské hodnoty.
  • Vyzdvihovat network marketing jako podnikání 21. století.

Naše cílová skupina

Podnikatelé v network marketingu a zájemci o tento druh podnikání. Na blogu jsou vítáni všichni slušní lidé, ochotni akceptovat názory ostatních návštěvníků a připraveni férově diskutovat k tématu.

Etický kodex

Multilevel-Marketing.cz se zavazuje referovat o MLM společnostech spravedlivě a bez zaujetí. Autoři blogu mají zakázáno psát o MLM společnostech, ke kterým mají osobní vztah nebo finanční zájem. Reklamní nebo PR články propagující MLM společnosti jsou označeny jako „PR“.

Možnosti blogu

  • Na blogu Multilevel-Marketing.cz čtěte, informujte se a inspirujte se.
  • Staňte se spoluautorem, sdílejte své zkušenosti s ostatními čtenáři a podílejte se aktivně na tvorbě obsahu blogu.
  • Inzerujte s námi a oslovte tak efektivně atraktivní cílovou skupinu podnikatelů a zájemců o podnikání v MLM.
  • Spojte se s námi na sociálních sítí Facebook, Google+ a Twitter. Staňte se našimi fanoušky, komentujte dění, sdílejte obsah a doporučte tyto stránky i Vašim přátelům.
  • Odkazujte Vaše zájemce o podnikání na tento blog jako na důvěryhodný zdroj informací.
  • Kontaktujte nás, pište nám Vaše nápady, dotazy, postřehy, názory a připomínky.

Co je multi level marketing

Robert Kiyosaki, autor světového bestselleru Bohatý táta, chudý táta označil network marketing jako „Byznys pro 21. století“ a uznávaný podnikatelský časopis Fortune jako „nejlépe utajované tajemství světa obchodu“. Donald Trump, jeden z nejrespektovanějších lídrů ve světě byznysu, vlastní úspěšnou MLM společnost a stále více firem i přes narůstající ekonomickou krizi staví svůj distribuční koncept právě na network marketingu. Náhoda? Vůbec, ale spravedlivý ekonomický koncept s podloženými výsledky, jehož přidaná hodnota tkví v unikátní podnikatelské příležitosti pro každého, kdo touží po dalším zdroji příjmu. To je MULTI-LEVEL MARKETING.

Příjemné čtení, hodně úspěchů v podnikání a otevřenou mysl vám za blog Multilevel-Marketing.cz přeje

Jan Furiš, autor blogu Multilevel-Marketing.cz