Jízda s úspěšnými

Obchod se dá dělat i z Bali, ale je o obrovské disciplíně, říká David Kolář – COO Businessanimals.cz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kdo jsou úspěšní podnikatelé v síťovém marketingu a čemu vděčí za svůj úspěch? Sledujte nový seriál webu Multilevel-Marketing.cz a nechte se inspirovat těmi nejlepšími obchodníky z Čech a Slovenska!

V tomto díle našeho seriálu vám představíme pana Davida Koláře, COO největší komunity moderních obchodníků v Česku – www.businessanimals.cz a influencera v oblasti obchodu a online marketingu.

David dlouho pracoval na vyšší obchodní pozici v korporaci, kde ho nudila ta neustálá závislost na konkrétním místě a čase. Po této zkušenosti v korporátu a částéčnému vyhoření, se rozhodl odjet na Bali. Z tohoto exotického místa dělal obchod a prodával klientům v ČR po Skypu.

Většina z vás ho zná hlavně jako propagátora moderního obchodu a cestovatele. David řídí převážnou část svých aktivit z Bali, kde nedávno strávil 6 měsíců se svou partnerkou Jitkou Zoderovou (CEO businessanimals.cz).

Jaké to je řídit firmu z Bali, a jak se podle Davida změnil obchod za poslední roky? Jak moderní trendy ovlivnily síťový marketing u nás?

Odpověď na tyto otázky a mnoho dalších najdete, když si pustíte celé video s Davidem

Facebook komentáře

Comments are closed.