OBCHOD SE DÁ DĚLAT I Z BALI, ALE JE O OBROVSKÉ DISCIPLÍNĚ - ŘÍKÁ DAVID KOLÁŘ - COO BUSINESSANIMALS.CZ

Rubrika | | Autor: Jiří Šedek

Kdo jsou úspěšní podnikatelé v síťovém marketingu a čemu vděčí za svůj úspěch? Sledujte nový seriál webu Multilevel-Marketing.cz a nechte se inspirovat těmi nejlepšími obchodníky z Čech a Slovenska!

V sedmém díle našeho seriálu vám představíme pana Davida Koláře, COO největší komunity moderních obchodníku v Česku – www.businessanimals.cz a influencera v oblasti obchodu a online marketingu.

Pan David Kolář dlouho pracoval na vyšší obchodní pozici v korporaci, kde ho nudila ta neustálá závislost na konkrétním místě a čase. Po této zkušenosti v korporátu a částéčnému vyhoření, se rozhodl odjet na Bali. Z tohoto exotického místa dělal obchod a prodával klientům v ČR po Skypu.

Většina z vás ho zná hlavně jako propagátora moderního obchodu a cestovatele. David řídí převážnou část svých aktivit z Bali, kde nedávno strávil 6 měsíců se svou partnerkou Jitkou Zoderovou (CEO businessanimals.cz).

Jaké to je řídit firmu z Bali, a jak se podle Davida změnil obchod za poslední roky? Jak moderní trendy ovlivnily síťový marketing u nás?

Odpověď na tyto otázky a mnoho dalších najdete, když si pustíte celé video s Davidem

Jiří Šedek

Podnikatel, blogger a lektor moderního MLM podnikání. Jsem z celého srdce přesvědčen, že jediný přístup jak dnes lze dlouhodobě a úspěšně podnikat v síťovém marketingu je PODNIKATELSKÝ PŘÍSTUP, který dokáže tvořit velké síťě, skvělé výsledky a obrovský úspěch. Pokud se chcete dozvědět více, stačí sledovat mé příspěvky a videa. S úctou Jiří Šedek

» Všechny články autora - Website

Komentáře