Nezařazené

Proč vznikly tyto stránky věnované právě online kurzu Email Academy Premium?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Dobrý den,

jmenuji se Jan Furiš a již několi let se věnuji budování mnohonásobných zdrojů příjmu na internetu. Podnikání je pro mě zdrojem obživy a koníčkem zároveň. Mezi mé zaměření patří klasický internetový retail (obchodování s komoditním zbožím převážně na zahraničních trzích).

V posledních dvou letech jsem propadl kouzlu internetového marketingu se vším všudy. S tím, jak postupně pronikám do tajů takových lukrativních oborů jako je affiliate marketing a info marketing, přicházejí mi na účet stále častěji provize za sprostředkované prodeje. Dnes již vím, že internetový marketing funguje.

Představte si, jaké by to bylo, přejít ráno v pyžamu z postele do domácí kanceláře, zapnout laptop, otevřít emailovou schránku a v něm najít 7 emailu s předmětem: Gratulujeme máte provizi 2500,- Kč. Když to vynásobíte sedmi, přišli jste si na pěkných 17.500,- Kč přes noc.

Jak by řekl pan Paroubek „Dámy a pánové, kdopak z vás to má?!“ Avšak narozdíl od politiků, na které platíme, najdou se i tací lidé, kteří svůj úspěch sdílí s ostatními. Předávají lidem, kteří mají zájem, své know-how a učí je krok za krokem principy úspěchu. Jedním z takových lidí je internetový milionář David Kirš, který vstoupil do širšího povědomí veřejnosti se svým online kurzem Email Academy. Tehdy se jednalo o první verzi kurzu, kde učil internetové podnikatele, jak využívat chytře email pro byznys a nerozesílat spam. Do kurzu vstoupilo na tisíce českých a slovenských podnikatelů, kteří vycítili možnost zjednodušit si díky internetu život.

A přesně  rok na to 11.3. 2013 startuje nová vylepšená verze Email Academy Premium, kde si David Kirš klade nemalý cíl: naučit internetové podnikatele, jak získat finanční svobodu díky emailu! Podaří se mu to? Z předchozích jeho tréninků vím, že informace, které poskytuje hodnotu mají a jsou na československém internetu jedinečné. Ovšem překoná-li informační laťku, kterou nasadil vysoko u svého druhého online kurzu Miliónové impérium, kdy rozvířil vody českého internetu, těžko říct.

A právě proto vznikly také tyto stránky. Rozhodl jsem se, že budu celou affiliate kampaň Email Academy Premium bedlivě sledovat a přinášet vám co nejaktuálnější a nejobjektivnější informace prostřednictvím tohoto miniblogu. Postupem času až budu mít k dispozici více informací, najdete zde také recenzi a další zajímavé tipy o email marketingu. Možná, že i vy právě hledáte řešení pro váš online byznys a nejste si jistí, zda bude Email Academy Premium pro vás to pravé ořechové.

Pomohou-li vám informace na tomto webu učinit kvalifikované rozhodnutí, zda do tréninku vstoupit či ne, splní tento blog plně svůj účel.

Na váš (emailový) úspěch

Jan Furiš

Facebook komentáře

Write A Comment