Gabriela Mrkvicová pomáhá podnikatelům uzavírat více obchodů díky aktivnímu networkingu

Rubrika | | Autor: Jiří Šedek

Kdo jsou úspěšní podnikatelé v síťovém marketingu a čemu vděčí za svůj úspěch? Sledujte nový seriál webu Multilevel-Marketing.cz a nechte se inspirovat těmi nejlepšími obchodníky z Čech a Slovenska!

V druhém dílu našeho seriálu vám představíme paní Gabrielu Mrkvicovou, královnu českého networkingu.

Paní Gabriela je zakladatelkou projektu Smart Network – komunity obchodníků a podnikatelů, kteří se pravidelně scházejí, aby získali nové kontakty a uzavřeli více obchodů.

Networking nebo-li síťování je přirozenou lidskou vlastností, díky které můžete pravidelně získávat nové kontakty pro vaše podnikání. Jak s networkingem začít a osvojit si ho, vám prozradí paní Gabriela ve videu.

Úkol: Jak byste v jedné minutě představili sami sebe a své podnikání? Přehrajte si video a poté do komentářů napište, kdo jste a co děláte. Nejoriginálnější odpověď odměníme 🙂

Jiří Šedek

Podnikatel, blogger a lektor moderního MLM podnikání. Jsem z celého srdce přesvědčen, že jediný přístup jak dnes lze dlouhodobě a úspěšně podnikat v síťovém marketingu je PODNIKATELSKÝ PŘÍSTUP, který dokáže tvořit velké síťě, skvělé výsledky a obrovský úspěch. Pokud se chcete dozvědět více, stačí sledovat mé příspěvky a videa. S úctou Jiří Šedek

» Všechny články autora - Website

Komentáře