[VIDEO] Jste MLM turista nebo podnikatel v síťovém marketingu?

Rubrika | | Autor: Jiří Šedek

Už jste si sami někdy položili otázku, proč většina lidí v MLM neuspěje ani přes zápal a aktivitu?

V čem se odlišuje těch 5% lidí, kteří v MLM vydělávají 6ti místné částky každý měsíc od těch, co začínají stále znovu a znovu?

Nedávno jsem se dostal ke statistice od evropské asociace přímého prodeje. Čísla, která tam byla prezentována, asi některé z vás zklamou.

Německý odborník pro hospodářskou vědu, prof. Michael Zacharias ve své studii uvádí, že 62% lidí pracujících v přímém prodeji si vydělá 0-500 euro měsíčně. Jak říkají naši bratři ze Slovenska, nieje to boh vie čo, ale bohovsky to potěší.

Dalších 15% distributorů vydělá od 500 do 1000 euro, což také není žádný úžasný výsledek.

Zajímá Vás, proč těchto 77% lidí nikdy nedosáhne vyšších výdělků?

To, PROČ nevydělávají více, není až tak důležité, ale co a jak přesně mají dělat, aby se to změnilo a dostali mezi těch 23%, kteří vydělávají velmi slušné peníze.

Zajímá vás v čem je ten rozdíl? Dost bylo řečí, pusťte si video!

Jiří Šedek

Podnikatel, blogger a lektor moderního MLM podnikání. Jsem z celého srdce přesvědčen, že jediný přístup jak dnes lze dlouhodobě a úspěšně podnikat v síťovém marketingu je PODNIKATELSKÝ PŘÍSTUP, který dokáže tvořit velké síťě, skvělé výsledky a obrovský úspěch. Pokud se chcete dozvědět více, stačí sledovat mé příspěvky a videa. S úctou Jiří Šedek

» Všechny články autora - Website

Komentáře