Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Start podnikání

5 klíčů k úspěchu (nejen) pro nováčky v MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Není žádným tajemstvím, že většina networkerů je frustrována ihned na začátku jejich podnikání. Nové informace, nedostatečný postoj, první odmítnutí…Každý z nás, zvláště v začátcích, někdy bojoval s byznysem a měl pochybnosti o jeho fungování. Pět klíčů k úspěchu v network marketingu, které vám v tomto příspěvku ukáži, vám pomůže zůstat v zaměření na byznys a neuhnout z cesty, když se objeví první překážky.

1. Dejte si závazek

Vaše rozhodnutí začít byznys není něco, co byste měli brát na lehkou váhu. Jako podnikatel jste se rozhodli, že se postavíte na vlastní nohy. V začátcích jste závislí pouze na vašem vlastním úsilí, které musí být stoprocentní. Jedině tudy vede cesta k úspěchu. Možná někdy nastanou časy, kdy budete pochybovat o vlastním podnikání, proto si dejte závazek, že dosáhnete za jakýchkoliv okolností svých cílů. Když pak přijde bouře, vy zůstanete pevně na své cestě.

2. Investujte do svého podnikání

Pokud chcete vydělávat velké peníze v network marketingu je důležité si uvědomit, že musíte být ochotni investovat do svého osobního rozvoje a byznysu jako takového, aby vaše podnikání rostlo rychlým tempem. Ať už jde o prospektovací pomůcky nebo knihy osobního rozvoje, buďte připraveni si odložit každý měsíc nějaké peníze stranou na tyto investice. Neberte to jako nutné zlo, ale jako pomoc, která se vám mnohonásobně vrátí.

3. Vytvořte si plán úspěchu

Neexistuje žádné rychlé zbohatnutí, pokud se bavíme o budování udržitelného a ziskového podnikání. Třetím klíčem k úspěchu je mít vypracovaný denní plán, který vám pomůže udržet fokus na ty činnosti, které produkují zisk. Máte k dispozici pouze 24 hodin denně stejně tak jako každý člověk – ti lidé, kteří je využívají moudře, dosahují největších úspěchů.

4. Vzdělávejte se

Dejte šanci vašemu byznysu růst tím, že se zúčastníte všech důležitých byznysových událostí. Nejen těch firemních, ale i oborových. Události, semináře a různé akce jsou svělým místem, kde se můžete naučit základní byznysové principy, které Vám pomohou vybudovat prosperující podnik rychle. Události jsou také vhodné pro navazování partnerství a spolupráce.

5. Buďte realističtí

Ne každý koho oslovíte, vstoupí do vašeho byznysu…A není to ani náhodou vaše vina nebo vaší MLM společnosti. Vaším jediným úkolem je sdílet s lidmi přínosy vyplývající ze spolupráce s vámi a poté je nechat udělat kvalifikované rozhodnutí, zda je to pro ně to pravé či nikoliv. Popravdě vám většina lidí řekne ne, ale neberte si to osobně.

Síťový marketing vypadá někdy jako pořádná dřina, ale pokud mu dáte šanci a zůstanete dostatečně dlouho, garantuji vám, že sklidíte úrodu, kterou si zasloužíte.

Nečekejte až budou věci perfektní.

Nečekejte na to až porozumíte kompenzačnímu plánu nebo tomu, jak jednat v té či oné situaci.

Pochopte, že každý networker začínal na nule, ale začal. Je jedno, v jaké situaci se právě nacházíte, je jedno jaké znalosti ovládáte nebo neovládáte, klíčem je začít!

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictým kontaktního formuláře.

Napsat komentář