Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Multilevel-Marketing.cz hledá nástupce

Staňte se majiteli nejstaršího oborového webu v ČR/SR,
který generuje 24 hodin denně kvalifikované kontakty do MLM.

Pravidla hry v síťovém marketingu se změnila. Pokud chcete udržet krok s dobou, potřebujete pro váš byznys fungující online strategii – webovou stránku, která generuje kontakty, peníze a nové obchodní partnery. Abyste mohli vybudovat z nuly takové aktivum, potřebujete mít ty správné znalosti, čas a hlavně vytrvalost, než budou vidět první výsledky.

Nyní máte jedinečnou možnost přeskočit zdlouhavou fázi budování a stát se ihned novým majitelem/majitelkou webu s desetiletou historií. Web je na prodej, protože se jeho zakladatel již nevěnuje síťovému marketingu.

Nový majitel webu získá

  • E-mailovou databázi kvalifikovaných kontaktů.
  • Vybudovanou pozici webu ve vyhledávačích.
  • Facebookovou stránku s tisícemi fanoušků.
  • Portfolio digitálních produktů.
  • Vlastní e-mailingový systém.
  • Stovky zveřejněných unikátních článků.
  • Technickou podporu při převzetí webu.
  • A mnohem více…

Jakého nástupce hledáme?

Web nechceme prodat za každou cenu. Hledáme nástupce, který má již praktické zkušenosti se síťovým marketingem a jsou za ním vidět výsledky. Zkušenosti s online prostředím jsou výhodou, ale nejsou podmínkou. Klíčová je schopnost učit se novým věcem. Nástupce seznámíme s chodem celého webu a zasvětíme do fungování online marketingu. Nástupce může být jednotlivec, ale i tým obchodních partnerů, kteří sledují stejný cíl a v rámci webu si rozdělí své kompetence. Cena za web se pohybuje v řádech nižších statisíců korun. Na platebních podmínkách je možné se domluvit.

V době, kdy se celý svět stěhuje na internet (síťový marketing nevyjímaje), je důležité mít funkční online strategii pro přežití podnikání. Pokud si myslíte, že jste vhodným kandidátem na nového nástupce webu Multilevel-Marketing.cz, vyplňte níže Váš e-mail pro zaslání nezávazné prodejní prezentace webu.

Vyžádejte si nezávaznou prodejní prezentaci webu
Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání prodejní prezentace. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Máte dotazy?
Napište nám na redakce@multilevel-marketing.cz