Tato webová stránka je na prodej. Pro více informací nás kontaktujte.
Jízda s úspěšnými

Proč lidé vnímají svět odlišně a jak to rozklíčovat? – Napovídá Martin Másilko, hlavní propagátor Socioniky

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Každý z nás usiluje v životě o úspěch. I když je to pro každého něco jiného vždy k jeho dosažení potřebujeme spolupracovat s ostatními lidmi.

Proč si někteří lidé přirozené rozumí a k někomu si musíme „hledat“ cestu delší dobu? Každý z nás je obdařen talentem pro jiné oblasti, ovšem většina z nás prožije život aniž by zjistili v jaké. Jak tyto talenty rozpoznat a jak správně komunikovat s našim okolím? Na tyto otázky a mnoho dalších odpovídá tým ze Socionika.cz Michaela Navrátilová a Martin Másilko.

Základem socioniky jsou práce C. G. Junga, který před 100 lety svým brilantním přístupem dokázal v lidské psychice objevit její základní mechanismy.
Jungovým hlavním přínosem bylo popsání čtyř základních protikladů v lidské psychice:

Socionika

Socionika objevuje u člověka jeho silné stránky, ve kterých vyniká, a zároveň ho upozorní, kterým oblastem by se měl vyhnout a delegovat je.

Tato nauka je využitelná ve všech oblastech života, např. v personalistice při hledání vhodného zaměstnance, u výběru vhodného povolání, při hledání silných stránek člověka, v utváření pracovních týmů a kolektivů. V partnerství a v rodině zlepšuje mezilidské vztahy a snaží se rozvíjet talenty u dětí.

Chcete více poznat sama sebe a zlepšit své vztahy osobní a pracovní? Více ve videu

Comments are closed.