Rozhovory

VIDEOROZHOVOR: Distributoři MLM vyvíjejí přílišný tlak na potencionálního zákazníka, říká lektor efektivní komunikace František Tlapák

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Je to tady! Podařilo se nám udělat historicky první video na našem webu! A není to jen tak obyčejné video, ale rovnou videorozhovor. Položili jsme šest otázek Františku Tlapákovi, který působí jako kouč efektivní komunikace. Právě efektivní komunikace hraje v multi-level marketingu důležitou roli – určuje zda vyděláte peníze či nikoliv.

V rozhovoru se dozvíte:

Jaké nejčastější chyby v komunikaci dělají distributoří síťového marketingu při získávání potencionálních klientů a obchodních partnerů. Děláte i Vy ty samé chyby?

Tajemství kouzelné formulky, která otevírá dveře k novým obchodům. Pokud se Vám nedaří v prodeji nebo rekrutaci nových obchodních partnerů, naučte se používat toto málo známé pravidlo těch nejúspěšnějších obchodníků.

Jak se stát zdatným obchodníkem, i když nejste rozený „dealmaker“? Každý z nás až na pár výjimek se může naučit úspěšné obchodní komunikaci! Zvládnete to i Vy?

A další skvělé typy, rady a návody pro Váš byznys…

Přehrajte si níže uvedené video s koučem komunikačních dovedností Františkem Tlapákem

>>Přihlásit se ZDARMA do online kurzu Komunikací k úspěchu˂˂

Facebook komentáře

2 komentáře

  1. Pan Furis, pisete ze sa da vstupit ZDARMA ale na tej linke su len platene varianty kurzu. Tomu nerozumiem.
    Viete mi napsiat ako to vlastne je. Dakujem 🙂

    • Jan Furiš Reply

      Dobrý den Igore, jsou tam tři videa ZDARMA. Stačí se jen registrovat zadáním Vašeho jména a emailu.

Write A Comment