Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Nezařazené

Jak podnikat z pohodlí domova od vašeho laptopu aneb zřizujeme domácí kancelář

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Výhody a nevýhody podnikání z domova

Podnikání z domova sebou nese řadu výhod. Za zmínku stojí flexibilní pracovní doba, šetření času a snížení nákladů.

Avšak nesmíme opomenout ani nevýhody, mezi které patří neoddělování rodinných záležitostí od byznysu, přílišná pohodlnost, která se může proměnit v lenost nebo odkládání věcí na později. Ale to vše jsou jen návyky, které se dají při pravidelném tréninku a dostatečné vůli změnit.

Najděte to správné místo

Při zařizování vaší domácí kanceláře si vyčleňte prostor, kde budete pracovat. Podle toho, jak máte velký byt či dům, to může být pracovní stůl umístěn např. v obývacím pokoji nebo samostatný pokoj, který vám bude celý sloužit jako pracovna. Vždy se však řiďte tímto pravidlem:

Tam kde pracujete, se věnujte práci, tam kde odpočíváte, relaxujte. Jednoduše řečeno „netahejte si práci do postele“.

Vybavení, bez kterého se neobejdete

Dalším důležitým aspektem podnikání z domova je vybavení vaší pracovny. Potřebovat budete určitě laptop. Dnes se vyrábějí lehké a výkonné notebooky, které se hodí i na cesty. Velký výběr multimediálních laptopů naleznete na thinkpro.sk. Vybírejte výkonné notebooky, které jsou schopni plnit všechny základní funkce pro emailovou a video komunikaci, administrativní činnost a správu vašich webových stránek. Zajímavým tipem je notebook Thinkpad X230, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. A když už máte laptop, tak nezapomeňte na wi-fi. Bez internetu to dnes nejde.

Hodit se vám bude také tiskárna. Zvažte, co, v jakém množství a jak často budete tisknout a podívejte se na internetu, jaký přistroj vyhovuje vašim požadavkům. Spolu s tiskárnou si nakupte rovnou do zásoby tonery a papíry.

Posledním základním hardwarem pro váši domácí kancelář je spolehlivý mobilní telefon. Ujistěte se, že váš favorit má intuitivní ovládání, umí slušně fotit a natáčet videa ve vysokém rozlišení. Výběr na trhu je obrovský, proto si nechte klidně poradit od některého z autorizovaných prodejců.

Podnikání z domova se stává stále rostoucím trendem, ale musíte dobře vědět, co děláte. Systematickou prací se pak můžete z domova vypracovat až na vysněnou pláž pod stín palmy.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář